Op deze pagina staat de agenda voor de komende periode en is ook een actueel weekoverzicht te vinden.

17 september Juf Maria en juf Vianne zijn jarig
18 t/m 22 september Startgesprekken
18 september Informatieavond groepen 3 (19.30 -21.00 uur)
19 september Naschools aanbod: Lessen Frans (15.15 – 16.00 uur)
20 september Naschools aanbod: Peuterpret (11.20 – 12.10 uur)
22 september Scholingsbijeenkomst peutergroep, Wij Samen en onderbouw (13.00 – 17.00 uur)
23 september Burendag Langdonk (13.00 – 16.00 uur)
25 t/m 29 september Week van de pauzehap
25 september Naschools aanbod: Huiswerkklas (15.15 – 15.45 uur)
Juf Chantal is jarig
26 september Naschools aanbod: Huiswerkklas (15.15 – 15.45 uur)
Naschools aanbod: Lessen Frans (15.15 – 16.00 uur)
Vergadering RvT en DB (20.00 – 22.00 uur)
27 september Naschools aanbod: Peuterpret (11.20 – 12.10 uur)
Nieuwe editie van het Lopend Vuurtje
Start kinderpostzegelactie
28 september Naschools aanbod: Huiswerkklas (15.15 – 15.45 uur)
29 september Meneer Hans is jarig
2 oktober Naschools aanbod: Huiswerkklas (15.15 – 15.45 uur)
3 oktober Naschools aanbod: Huiswerkklas (15.15 – 15.45 uur)
Naschools aanbod: Lessen Frans (15.15 – 16.00 uur)
Vergadering MR en DB (20.00 – 22.00 uur)

Bijzonderheden week 38 (17 t/m 23 september):

Peutergroep: Juf Elna, juf Helene en juf Joyce M.
Groep 1/2A: Juf Liesbeth is er dinsdag en juf Petra de rest van de week.
Groep 1/2B: Juf Elly is er maandag en dinsdag, juf Astrid de rest van de week.
Groep 1/2C: Juf Desiree is er de hele week.
Groep 1/2D: Juf Chantal is er maandag en dinsdag, juf Liesbeth de rest van de week.
Groep 3A: Juf Maria is er maandag en dinsdag, juf Carlijn de rest van de week.
Groep 3/4B: Juf Liza is er de hele week en juf Marije extra op donderdag en vrijdag.
Groep 4A: Meneer Carlos is er de hele week.
Groep 4C: Juf Lotte is er de hele week.
Groep 5A: Juf Vianne is er maandag en woensdag, juf Nienke H is er dinsdag, donderdag en vrijdag.
Groep 5/6B: Juf Joyce Z is er de hele week en meneer Bert er extra op donderdag en vrijdag.
Groep 6A: Juf Sissi is er maandag en woensdag, juf Rowena dinsdag, donderdag en vrijdag.
Groep 7A: Juf Ascania is er maandag t/m woensdag en juf Vianne de rest van de week.
Groep 8A: Juf Nienke R is er maandag t/m woensdag en donderdagmiddag, juf Debby de rest van de week.
Groep 8B: Meneer Hans is er maandag t/m donderdag en juf Nienke R vrijdag.

coödinatieteam (ambulante uren):
Juf Zwaan (onderbouw coördinator): maandag, dinsdag en donderdag.
Juf Vera (bovenbouw coördinator): maandag, dinsdag en donderdag.
Juf Katinka (intern begeleider): maandag, dinsdag en donderdag.
Juf Debby (orthopedagoog): dinsdag en donderdagmorgen.
Meneer Teun (directeur): maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Intern begeleider onderbouw:
Juf Meri: maandag, dinsdag en donderdag.

ICT-coach:
Meneer Hans: vrijdag.

Onderwijsondersteunend personeel:
Meneer Jan (conciërge): dinsdag t/m vrijdag  van 9.00 – 13.00 uur.
Juf Kimberley (leraarondersteuner): maandag en dinsdag.
Juf Ellen (administratief medewerker): maandagmorgen, dinsdagmiddag, woensdagmorgen en donderdagmiddag.
Meneer Bert (onderwijsassistent): maandag en woensdag.
Juf Floor (onderwijsassistent): maandag t/m donderdagmorgen en vrijdagmorgen.
Juf Marjolijn (tijdelijk administratie): maandagmiddag en vrijdagmiddag.
Juf Hanneke (tijdelijk administratie): dinsdagmorgen, donderdagmorgen en vrijdagmorgen.